Opinie o hotelach spa i z basenem w Kołobrzegu

Poniższe zestawienie opinii należy traktować jako skompilowany przegląd opinii gości hotelowych, którzy mieli okazję przebywać w danym hotelu. W celu zapoznania się z konkretnymi opiniami należy przejść do serwisów rezerwacyjnych.


Hotel Aquarius Spa Kołobrzeg

Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Kołobrzegu. Goście, którzy wybierają Aquarius Spa wiedzą, czego oczekują. Najczęściej się nie zawodzą, gdyż zdarza się, że wielokrotnie wracają do tego obiektu, często nawet po latach.

W hotelu najbardziej doceniany jest ogólny komfort, czystość i profesjonalizm obsługi. Wiele osób zachwyconych jest także szeroką gamą usług oferowanych w hotelu. Chodzi oczywiście o baseny, sauny i wiele innych rozrywek związanych z wodą.

Goście są także zachwyceni wysokim poziomem kulinarnym, z którym zetknęli się w hotelu Aquarius Spa. Wiele osób kwituje po prostu swój pobyt krótkim stwierdzeniem, że podobało im się absolutnie wszystko.

Wybierając hotel tej klasy, a przypomnijmy, że jest to hotel pięciogwiazdkowy, goście często zwracają uwagę na szczegóły. Nic dziwnego, osoby wymagające, a takie często nocują w tym hotelu, nie godzą się na jakiekolwiek usterki czy niedoskonałości. Stąd też można czasem znaleźć opinie o niewielkich problemach w recepcji czy drobnych brakach w wyposażeniu. Nie rzuca to jednak cienia na ogólną, pozytywną ocenę tego obiektu.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Aquarius Spa Kołobrzeg

Marine Hotel Kołobrzeg - opinie

Marine Hotel Kołobrzeg

Goście najczęściej chwalą rewelacyjną lokalizację tego hotelu. Nic dziwnego, wszak położony jest on nad samym morzem. Doceniają to zwłaszcza osoby, którym udało się dostać pokój z widokiem na morze. Nie ma nic lepszego niż obudzić się rano i podziwiać morskie fale albo kontemplować zachód słońca na balkonie. Wiele osób zachwala także bardzo dobre jedzenie oferowane w hotelu Marine. Nie bez znaczenia przy ocenie hotelu jest też jego wystrój. W tym przypadku nie ma wątpliwości - nie można powiedzieć złego słowa o designie tego obiektu. Wiele osób chwali także strefę wellness w hotelu.

Jeśli chodzi o wady dotyczące tego hotelu, to goście zwracają raczej uwagę na szczegóły. Chodzi na przykład o tłok na śniadaniu, choć może się to zdrarzyć w każdym hotelu w szczycie sezonu.

Więcej opinii i rezerwacje: Marine Hotel Kołobrzeg

Hotel Orbis Solny Kołobrzeg - opinie

Hotel Orbis Solny Kołobrzeg

Wygodne i duże pokoje z dobrym wyposażeniem, pyszne sniadania z bogatym wyborem dań, nieskazitelna czystość i sympatyczna obsługa - to najczęściej wspomianane zalety tego hotelu przez gości, którzy zdecydowali się podzielić swoją opinią w internecie. Goście zwracają też uwagę na dobre wyposażenie łazienek, które są też całkiem duże. Niektórzy narzekają jednak na opłaty za parking. Dla innych strzeżony parking przy hotelu jest dużą zaletą. Goście chwalą też lokalizację hotelu który położony jest blisko centrum Kołobrzegu oraz niedaleko od morza.

Hotel nie jest nowy, ale mimo to można zauważyć, że właściciel stara się, by utrzymać go w idealnym stanie - i to mu się całkiem nieźle udaje. Jedynie parę osób zwróciło uwagi na niewielkie niedoróbki czy problemy. Ogólnie jednak ocena tego hotelu przez gości jest bardzo pozytywna.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Orbis Solny Kołobrzeg

Arka Medical Spa Hotel Kołobrzeg - opinie

Arka Medical Spa Hotel Kołobrzeg

Ten dość duży hotel czterogwiadkowy cieszy się od wielu już lat dużym uznaniem klientów. Na jego plus na pewno zalicza się położenie blisko morza. Goście doceniają także ogromny zakres różnorodnych zabiegów, dzięki którym nie tylko można urozmaicić pobyt w hotelu, ale też zadbać o własne zdrowie i urodę. Goście chwalą także różnorodność dań przygotowywanych na śniadanie, choć niektórzy mają odmienne zdanie. Zaletą docenianą przez wielu gości są też odbywające się w hotelu koncerty, w czasie których można się nieźle bawić, jeśli tylko ktoś ma ochotę. Goście są też zadowoleni z ogólnego komfortu, bliskości do morza oraz samej plaży. Generalnie, należy uznać, że dzięki znacznej liczbie atrakcji jest to hotel mogący zadowolić nawet co bardziej wybrednych gości.

Jak zwykle, tak i w przypadku tego hotelu znajdują się osoby niezadowolone np. z nieuprzejmej obsługi lub też ceny niektórych potraw lub usług.

Więcej opinii i rezerwacje: Arka Medical Spa Hotel Kołobrzeg

Hotel Leda Spa Kołobrzeg - opinie

Hotel Leda Spa Kołobrzeg

Wiele osób, które odwiedzają ten hotel dochodzi do wniosku, że warto zapłacić nieco wyższą cenę, bo za to rzeczywiście otrzymuje się odpowiednią jakość. W hotelu panuje miła i spokojna atmosfera, nie można też narzekać na obsługę. Uśmiechnięty i życzliwy personel stanowi niewątpliwie mocną stroną tego hotelu - takie można odnieść przynajmniej wrażenie po lekturze opinii gości. Klienci chwalą ładnie przygotowane pokoje, czyste i świeże oraz wygodne łóżka. Wiele ciepłych słów pada pod adresem hotelowego jadłospisu, także jeśli chodzi o śniadania.

Niewątpliwie w każdym hotelu i w czasie każdego pobytu mogą zdarzyć się jakieś wpadki. Co bardziej wybredne osoby narzekały na śniadania. Niektórzy też wskazaywali, że brakuje trochę miejsca na parkingu.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Leda Spa Kołobrzeg

Diva Spa Hotel Kołobrzeg - opinie

Diva Spa Hotel Kołobrzeg

Wielu gości zachwala duży basen, który znajduje się w hotelu Diva. Świetne centrum spa oraz dobre jedzenie również zdaniem licznych odwiedzających przemawiają za wyborem tego obiektu. Zaletą, która ucieszy najpewniej zmotoryzowanych, i pewnie oni głównie ją chwalą, jest darmowy parking. Goście także pozytywnie wypowiadają się o saunie. Wiele osób zwraca uwagę na to, że śniadania są bardzo smaczne i urozmaicone. Znalazły się też osoby, którym podobały się apartamenty.

Trzeba oczywiście także odnotować opinie negatywne, jak ta, gdzie nie spodobało się, że łoże małżeńskie było w praktyce złączone z dwóch łóżek pojedynczych. Niektóre osoby narzekały też na brak możliwości połączenia z bezprzewodowym internetem w pokoju.

Więcej opinii i rezerwacje: Diva Spa Hotel Kołobrzeg


Zobacz też wszystkie polecane hotele w Kołobrzegu...

Czynimy starania, by powyższa lista była jak najbardziej kompletna i aktualna.